FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Tak, AllboxTV to usługa zupełnie darmowa. Jedynie dodatkowe usługi są płatne, jak na przykład dostęp do premium odtwarzacza bez reklam, priorytetowy transfer (buforowanie) filmów wideo. Jednak opłata nie jest obowiązkowa, a z zasobów serwisu można korzystać zupełnie za darmo.

Jeżeli masz problem z odtwarzaniem filmów, sprawdź czy spełniasz poniższe wymagania:

 • szerokopasmowe łącze internetowe, zalecane minimum 2Mb/s
 • najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera (niezalecamy używanie Internet Explorer lub Microsoft Edge)
 • konto premium :)

Jeżeli problem nadal występuje - skontaktuj się z nami i zgłoś nam problem - postaramy się go wyeliminować. 

Jeżeli jesteś autorem materiału bądź posiadasz prawa autorskie do materiałów i nie chcesz, aby materiał był udostępniany w ramach serwisu - zgłoś naruszenie w odpowiednim dziale. Czas reakcji na zgłoszenia wynosi 7 dni roboczych.

Jeżeli chcesz zakupić kredyty za pomocą płatności Bitcoin, ale nie posiadasz wolnych środków BTC - nie ma najmniejszego problemu! Wybierz interesującą Cię ilość kredytów i rozpocznij transakcję w kokpicie.

Po przekierowaniu do statusu płatności zobaczysz usługi gdzie możesz zakupić Bitcoin'y, zapłacić za nie dowolną metodą, a następnie w sposób automatyczny doładować swoje konto premium. Transakcje obsługiwane są automatycznie oraz błyskawicznie.

Jeżeli widzisz błąd "Connections limit reached! Please try again later." w odtwarzaczu vShare.io nie oznacza to, że plik został uszkodzony lub usunięty. Wynika to z polityki bezpieczeństwa vShare.io - jeżeli odświeżałeś kilka razy daną ramkę - dostałeś się na listy antyspamowe. Rozwiązaniem jest wyczyszczenie ciasteczek związanych z domeną vShare.io lub w ostateczności - zmiana adresu IP. 

Jeżeli podczas próby odtworzenia filmu widzisz komunikat / błąd:

"The media cloud not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

lub inny - prawdopodobnie masz zainstalowany AdBlock lub inne oprogramowanie blokujące reklamy.

W ramach serwisu AllBoxTV - nie ma żadnych reklam, jeżeli jednak oglądasz film w iframe - serwisy takie jak openload.co mogą blokować odtwarzanie filmów. Jedyna rada to wyłączyć blokowanie reklam dla domeny allbox.tv - pamiętaj jednak, aby zadbać o najwnoszą wersję przeglądarki, oprogramowanie antywirusowe i dobre zasady - nie klikaj w wyskakujące okienka, reklamy generowane przez darmowy odtwarzacz - zamknij je.

Polecamy także skorzystanie z odtwarzacza premium - wolnego od reklam. Jeżeli przy danym filmie nie ma odtwarzacza premium - nie martw się, w ciągu kilku dni się prawdopodobnie pojawi. Możesz również skorzystać z opcji zamawiania filmu online. 

Jeżeli podczas oglądania filmów lub seriali w odtwarzaczu darmowym występuje wysokie obciążenie procesora (zauważalne po spadku wydajności komputera, zwolnieniu czy przycinaniu się przy prostych operacjach) - może to oznaczać, że strona udostępniająca player darmowy (np. iframe od openload.co) "po cichu" kopie kryptowaluty wykorzystując moc obliczeniową Twojego komputera. Co w takiej sytuacji? Masz trzy wyjścia:

 1. Włącz oglądanie w playerze premium (jeżeli jest dostępny oraz posiadasz konto aktywne konto premium)
 2. Włącz AdBlocka lub inne oprogramowanie blokujące reklamy - w 95% przypadków kopanie kryptowalut zostanie zablokowane, a film będzie można odtwarzać
 3. Zmień źródło na inne - nie w każdym pliku kopane są kryptowaluty.

Zaobserwowaliśmy w ostatnim czasie wzrost obciążenia w przypadku darmowego odtwarzacza openload.co.

Szersze informacje na ten temat możesz znaleźć tuta (wraz z informacją jak skutecznie blokować kopanie kryptowalut).

Jeżeli posiadasz plik/film, którego nie ma w bazie AllBoxTV - możesz go dodać TUTAJ - otrzymasz za to dodatkowe kredyty, które możesz wymienić np. na konto premium lub pomnożyć w GameBox. Serial lub film będzie widoczny na stronie po zatwierdzeniu moderatora.

Jeżeli zaś film istnieje w bazie, ale nie ma plików lub posiadasz plik w lepszej wersji - czy to językowej czy jakości - możesz go dodać klikając "plusik" pod odtwarzaczem. Jeżeli plik będzie lepszy od już obecnych - również otrzymasz dodatkowe kredyty po zatwierdzeniu przez moderatora. 

Jeżeli posiadasz kod premium - przejdź do swojego kokpitu i wklej go w polu wymiany kodu premium (po prawej stronie). To wszystko, twoje konto zostanie doładowane określoną ilością dni premium lub kredytów - w zależności od tego jaki kod posiadasz.

Zaawansowane wyszukiwanie AllBoxa można uruchomić klikając w "koło zębate", które jest zawarte przy wyszukiwarce dynamicznej, u góry strony (obok logotypu) lub klikając tutaj

Po wejściu w wyszukiwanie zaawansowane mamy więcej możliwości niż w przypadku zwykłego. W pole wyszukiwania należy wporwadzić frazę do wyszukwania: może to być tytuł filmu, tytuł serialu, czy nazwisko aktora. Możemy także dodatkowo filtrować wyniki, poprzez wybranie roku, z którego system pokaże wyniki wyszukiwania, kraju pochodzenia, a także jakości pliku wideo.

Dzięki zastosowaniu filtrów precyzyjnie możemy wyszukiwać to, co nas interesuje - czyli filmy, seriale w najwyższej jakości, z lektorem lub po Polsku.

Możesz zupełnie za darmo korzystać z możliwości premium - bądź aktywnym użytkownikiem, zdobywaj kredyty i wymieniaj je na konto premium!

Jak możesz zdobyć kredyty?

 • +10 kredytów: rejestracja jednego użytkownika z linku poleconego
 • +3 kredytów: dodanie komentarza
 • +10 kredytów: zalogowanie się na stronie (raz na 24h)
 • +20 kredytów: dodanie opisu do filmu / serialu
 • +25 kredytów: dodanie pliku w lepszej jakości porównując do aktualnie dodanego
 • +30 kredytów: dodanie pliku który jeszcze nie istnieje na stronie
 • +30 kredytów: dodanie avatara
 • +100 kredytów: dodanie recenzji
 • +100 kredytów: zgłoszenie błędu
 • +250 kredytów: Pełna aktywacja konta, potwierdzenie mailem
 • +500 kredytów: Bonus urodzinowy

Zdobyte kredyty możesz wymienić na konto premium w kokpicie.