Recenzja filmu Glass

To jest film myślącego człowieka. W dużej mierze jest to dialog ciężki i nie boi się poświęcić czasu. To film, który bierze na serio. Jest to rodzaj inteligentnego filmu, który wprawia w zakłopotanie krytyków, którzy preferują lekką, łatwą do strawienia rozrywkę popcornową. Kiedy zmienia się w pełny thriller lub tryb akcji, przygotuj się, ponieważ robi się całkowicie intensywny.



Reżyser Shyamalan nie ma większego szacunku od krytyków, ale krytykuje krytyków, świetnie spisał się tutaj od pisania do reżyserii.



A James McAvoy zasługuje na nagrodę aktorską w 2019 roku. Może równie dobrze oddać mu teraz wszystkich, najlepszego aktora, najlepszą aktorkę, najlepszego aktora dziecięcego itd., Wszystkie, ponieważ nikt nie jest na szczycie tego występu.



A jeśli chodzi o akcję, zobaczyłem reżysera Shyamalana mówiącego w wywiadzie o tym, jak bardzo interesuje się dramatem, a to nie jest jego mocna strona, ale naprawdę bagatelizował operowanie akcją, ponieważ sceny walki tutaj są naprawdę niesamowite. Szklanka z wdziękiem nie ma żadnego chwiejnego stylu szybkiej edycji, który nęka wiele innych filmów akcji. Wszystko jest dobrze zrobione, więc nie będziesz miał problemu z podążaniem za akcją. Podczas akcji widzimy mnóstwo niezwykle artystycznych ujęć z kamer, takich jak pokazywanie długich, zbliżonych ujęć twarzy ludzi podczas ich walki. Moim ulubionym był długo trzymany strzał z punktu widzenia bycia w furgonetce, podczas gdy widzimy walkę na zewnątrz, gdy walczący krążą wokół i uderzają w furgonetkę. To było po prostu fajne,



I nie ufaj zgniłym krytykom. Po prostu nie rób tego. Są tak bezwartościowi, ci krytycy. Mylą się prawie z każdym filmem. Glass po prostu kontynuuje zepsutą passę krytyków, którzy nie mają nic wspólnego z tym, co jest naprawdę dobre lub złe.



Użytkownik aezakmi ocenia film na: 6 / 6

Glass (2019)
Dramat Horror Science Fiction Thriller Tajemnica

Film "Glass" rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach ze "Split" i opowiada jak David Dunn ściga dwudziestą czwartą osob...


Zobacz zwiastun filmu

Dowiedz się więcej


  1. Strona filmu
  2. Obsada filmu
  3. Recenzje filmu
  4. Galeria filmu
  5. Filmy podobne
  6. Pobierz film

Recenzje filmów online - zobacz recenzję filmu Glass online - sprawdź czy warto oglądnąć film Glass, zobacz ocenę filmu online i podejmij decyzje czy chcesz go oglądnąć. Zobacz najnowsze recenzje filmów i seriali online. Poznaj oceny innych użytkowników. Dodaj swoją recenzję i otrzymaj promocyjne kredyty.