Recenzja filmu Planeta singli

Świetny film

Autor: majkaparadajka

12 lutego 2019r.

Udostępnij

Świetny film, jestem mile zaskoczona bo po polskiej produkcji nie spodziewałam się zbyt wiele a tu taka miła niespodzianka :) Połączenie dobrego humoru i romantyki to zdecydowanie coś dla mnie :) Rewelacyjna gra aktorów,dość śmieszne i prawdziwe teksty, realistyczne rozterki wielu kobiet choć nawet i wielu mężczyzn ;) , takie z życia wzięte,poza tym filmy z panem Stuhrem zawsze są świetne i super się go ogląda. Pani Agnieszka też gra tu świetną rolę, z resztą jak i wielu polskich aktorów grających w tym filmie. Wyszła już dwójka i trójka tego filmu i z bardzo miłą chęcią je pooglądam i już się cieszę bo jestem bardzo ciekawa jak potoczyły się losy głównych bohaterów :) Tomasz Karolak też tutaj odgrywa świetną grę, jest fantastycznie śmieszny, nawet grać nie musi bo tak fajnie mu to wychodzi :) Serdecznie polecam.

Użytkownik majkaparadajka ocenia film na: 6 / 6

Planeta singli (2016)
Komedia Romans

Ania jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portala...


Zobacz zwiastun filmu

Dowiedz się więcej


  1. Strona filmu
  2. Obsada filmu
  3. Recenzje filmu
  4. Galeria filmu
  5. Filmy podobne
  6. Pobierz film

Recenzje filmów online - zobacz recenzję filmu Planeta singli online - sprawdź czy warto oglądnąć film Planeta singli, zobacz ocenę filmu online i podejmij decyzje czy chcesz go oglądnąć. Zobacz najnowsze recenzje filmów i seriali online. Poznaj oceny innych użytkowników. Dodaj swoją recenzję i otrzymaj promocyjne kredyty.